on March 05 at 02:11 PM

Dlaczego fidadida.com ?

A dlaczego nie?
 
      Stworzyliśmy Fidadida.com w 2019 roku, aby rozwiązać frustracje, których doświadczaliśmy w mediach społecznościowych. Wszyscy mamy duże rodziny mieszkające na całym świecie i trudno było nadążyć za tym, co działo się w naszych coraz bardziej zatłoczonych skrzynkach wiadomości. Nasze rodziny korzystały z trzech aplikacji do przesyłania bezpośrednich wiadomości, dwóch do udostępniania zdjęć.

      Wśród całego tego strumienia komunikacji brakowało nam najważniejszych rzeczy. Prywatności i intymności.
Ponieważ opracowano więcej sposobów komunikowania się i udostępniania, ironicznie, komunikowanie się z naszymi bliskimi stało się bardziej skomplikowane i trudne.

      Szukaliśmy zdefiniowanego, bezpiecznego, prywatnego i dostępnego miejsca, które zostało zaprojektowane dla osób z rodziny i nie znaleźliśmy takiego. Rozwiązujemy to.
Mimo, że Fidadida.com jest w fazie testowo-rozwojowej, jest już wykorzystywana przez nasze rodziny na całym świecie, aby pozostać w kontakcie.

      Fidadida.com konsoliduje komunikację rodzinną w prywatną, bezpłatną platformę, dostosowaną do Ciebie, zapewniając, że nigdy niczego nie przegapisz.
Prywatności od lat domagali się użytkownicy mediów społecznościowych.

Fidadida.com nie sprzedaje danych i zapewnia pełną kontrolę nad zamieszczonymi przez Ciebie danymi.

Comments (0)

No login